Omlet Arcade

Video Düzenleyici Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 109.1 MB
  • Version 1.20.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Omlet
Omlet Arcade mobil oyunu ile en popüler oyunlara dahil olarak canlı yayın yapma keyfini yaşayabilirsiniz.

Omlet Arcade oyun deneyimini güçlendirmek için temel bir platform olarak karşımıza çıkan kaliteli bir mobil uygulamadır. En iyi anlarınızı canlı yayınla, yeni arkadaşlarla takım kurarak ve oyunuzu geliştirmek için özel araçları kullanarak ilerleyin. Minecraft, Clash Royale, Rules of Survival, Arena of Valor ve çok daha fazlası dahil olmak üzere tüm popüler oyunlar uygulama içerisinde sizleri bekliyor olacak. Birini seçin ve performansınızı herkese sunun.

Omlet üzerinden, Facebook, YouTube veya Twitch?ten yayın yaparak oyununu herkese gösterin. Sizi takip etmelerini sağlayın ve bunu büyüterek daha geniş kitlelere hitap edin. Kendiniz gibi oyuncularla tanışarak, onlarla birlikte oyunlara dahil olmanın tadını çıkartın. Bu heyecan verici canlı yayın platformu sizi her gün daha da farklı eğlencelere çağıracaktır. 

Bu platformdan faydalanmak isterseniz IOS cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. Savaş esnasında vuruşlarınızı otomatik olarak yakalayın ve en iyi anlarını arkadaşlarınıza gösterin. Sınırsız gerçek zamanlı grup sesli sohbet özelliği sayesinde ekibinizle birlikte oyun içi saldırıları koordine etmeyi kolaylaştırabilir ya da sadece konuşarak oyunu yönlendirebilirsiniz. 

Çok oyunculu mod sayesinde arkadaşlarınızın Minecraft oyunlarına anında katılabilir veya kendi sunucunuzu açabilirsiniz. Sadece tek bir tıkla tasarımcılar topluluğundan yeni dünyalar ve modlar indirebilirsiniz. Harika şeyler inşa etmek içi kendi oluşturduklarını paylaşın ve diğerleriyle işbirliği yaparak daha geniş bir dünyaya hitap edin. 

Omlet Arcade indir